Pasek nie jedno ma imięJaki powinien być pasek do zegarka?

Jaki powinien być pasek do zegarka?

Na rynku możemy bardzo dużą gamę pasków do zegarków, począwszy od wykonanych z prawdziwej skóry cielęcej poprzez silikonowe (syntetyczne) do nylonowych czy metalowych.

Pasek do zegarka przede wszystkim powinien być wygodny. To o wygodę w głównej mierze będziemy walczyć i szukać takiego produktu, który na naszym ręku spełni właśnie tę funkcję. Wygoda noszenia paska to rzecz indywidualna, musimy go najpierw przymierzyć i sprawdzić czy aby na pewno będzie właśnie wygodny. Dzisiaj na rynku mamy tak dużą gamę modeli, wzorów i kolorów, że może nas ona przyprawić o potoczny ból głowy

Doświadczenie w sprzedaży akcesoriów do zegarków, na szczęście pozwala nam pomóc w wyborze najlepszych i najbardziej polecanych produktów.

Paski skórzane, czy aby na pewno?

Pasek skórzany na pewno jest bardziej elegancki od, silikonu czy paska nylonowego, spełnia zatem zadanie reprezentacyjne, czyli idealnie się sprawdzi np. do koszuli. Jest estetyczny i uwodzi swoim szykiem. Zastosowanie np. takiego rodzaju paska do zegarka sportowego jakim jest Garmin, pozwoli nam go zabrać ze sobą na wieczorne wyjście do restauracji czy na bankiet bez konieczności zmiany zegarka. To ważne, żeby czuć się komfortowo.

Zdecydowanie również polecamy to rozwiązanie, jeśli nasza potliwość jest umiarkowana, paski skórzane (wyłącznie skórzane) potrafią nasiąkać, co po pewnym czasie daje uczucie dyskomfortu w postaci zapachu wydobywającego się z paska.

Dobrym zastosowaniem i polecanym przez nas jest zdecydowanie pasek skórzano – silikonowy który zapewnia elegancję a zarazem chroni bardziej potliwe dłonie przed przykrymi skutkami nasiąkania. Można go również polecić osobom, które są aktywne i mają często kontakt z wodą. Konstrukcja paska skórzano – silikonowego to stosunkowo nowy trend. Technologia wytwarzania pozwala na osiągnięcie doskonałego połączenia, wytrzymałości i designu

 

Paski Silikonowe, nowa moda

Paski silikonowe możemy podzielić na co najmniej dwie kategorie: paski z fakturą i bez faktury. Pasek do zegarka z fakturą to dzisiaj połączenie ciekawego wzoru oraz designu. Nierzadko występują w głębokich kolorach, jak np. czerwień czy soczysta zieleń. Faktura dodatkowo sprawia, że pasek wygląda elegancko oraz szykownie. Idealnie się nadają naszym zdaniem do zegarków, na których kopertach dużo się dzieje.

Paski bez faktury, gładkie to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku gładkich kopert zegarków. Bardzo dobrym połączeniem będzie tutaj, damska wersja popularnego zegarka Huawei Watch GT 2 w kopercie 42mm. Jego Gładka koperta np. w połączeniu z delikatnym gładkim pudrowym różem i złotym zapięciem sprawia, że zegarek nabiera zupełnie nowego wyglądu. Podczas doboru paska silikonowego, warto zwrócić uwagę na materiał syntetyczny, z którego pasek został wykonany.

Jeśli jesteśmy alergikami, warto zapytać przed zakupem czy materiał jest antyalergiczny, czy po kontakcie z naszym potem nie pojawią się zaczerwienienia lub inne defekty. W naszym zasobach mamy wyłącznie sprawdzone paski a materiały, z których są wykonane są najwyżej jakości.

 

Paski Nylonowe i materiałowe

Paski nylonowe no zupełnie inna para kaloszy. Mamy tutaj do czynienia z wyjątkowo połączonymi kolorami, zamkniętymi w tej samej fakturze. Często można spotkać różnego rodzaju gęstość plecionki zastosowanej do produkcji tego typu pasków. Gruba nić daje nam efekt wysoce zauważalny, co w połączeniu z wieloma kolorami daje efekt Wow.

Cieńsza plecionka zapewni nam bardziej dyskretny i elegancki styl. To rozwiązanie na pewno docenią amatorzy wieczornych wyjść do kina czy restauracji. W przypadku pasków nylonowych mamy do czynienia z tworzywem syntetycznym, co niejednokrotnie zmniejsza możliwość wchłaniania wody czy płynów w strukturę paska.

Pasek do zegarka nylonowy, czy również materiałowy zdecydowanie szybciej wyschnie niż np. pasek skórzany tych samych rozmiarów. Bardzo dobrym i trwałym rozwiązaniem w paskach nylonowych jest zastosowanie wielorzepów, które bardzo dobrze trzymają pasek na ręku, umożliwia to mocowanie cięższych konstrukcji zegarka, np z kopertami ze stali szlachetnej, lub innych stopów metali. Więc jaki powinien być pasek do zegarka?

Pasek nie jedno ma imię a ich zastosowanie i wybór to sprawa zdecydowanie indywidualna

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/toysfactory/toysfactory.pl/public_html/tf-container/themes/aurum-child/functions.php on line 27